Podróże Językowe

Nasze podróże to QUALITY ABOVE ALL

Stawiamy profesjonalizm na pierwszym miejscu. 
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi szkołami posiadającymi rekomendacje instytucji sprawujących nadzór nad jakością kształcenia i dbających o standardy. Pośredniczymy w rezerwacji kursów i obozów językowych od 1998r. Wszystkie formalności związane z rezerwacją kursu, a na życzenie także podróży, dokonywane są przez nas. 
W okresie wakacyjnym organizujemy wyjazdy grupowe dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy opiekę w podróży,  a także podczas pobytu. 
O tym, że warto nam zaufać świadczą sami uczestnicy. Poniżej publikujemy opinie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wielka Brytania

Irlandia

USA

Malta

Niemcy

Kajetan Jagiełka, absolwent ANGLISTY, obecnie student UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu i jeden z nagrodzonych uczestników konkursu '50 Words for 50 Years', zorganizowanym przez naszą partnerską szkołę w  Lodnynie. Kajetan wygrał 2-tygodniowy pobyt na kursie językowym w Wimbledon School of English. Czy był zadowolony? Wystarczy przeczytać jego opinię.

.Rodzina - wspaniała. Bardzo sympatyczni, życzliwi, gadatliwi.Zajęcia w szkole - po prostu super....Do tego jeszcze integracja z innymi uczniami, czwartkowa piłka nożna (bo sport to najlepszy sposób na poznanie się). Zleciało bardzo szybko.. Zazdroszczę osobom, które są tam po 6-7 miesięcy, a jest takich sporo.. Może uda się w przyszłości wyjechać raz jeszcze.'

Karolina Kobylska, Dominika Kobylska, Ola Dolna, Kasia Dolna, absolwentki ANGLISTY, doskonaliły swój angielski  w BEET Language Centre Bournemouth, UK, szkole, która współpracuje z nami najdłużej, bo od 1998r. To tam każdego roku wysyłamy kolejnych naszych słuchaczy i wszyscy wracają równie zadowoleni. Czy dziewczynom podobał się wyjazd? Oto fragment relacji:

Wyjazd na kurs językowy do Bournemouth był strzałem w dziesiątkę! Była to świetna okazja, aby poznać ludzi z całego świata, nawiązać nowe przyjaźnie, uczestniczyć w lekcjach z native-speakerami, w konsekwencji rozwinąć swój angielski i poznać lepiej kulturę brytyjską. Jesteśmy bardzo zadowolone.  Z pewnością były to jedne z naszych najlepszych wakacji. Zwiedziłyśmy Bournemouth, Londyn i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych miast. Szkoła była cudowna! Trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie było J. Nauczyciele i inni pracownicy byli bardzo pomocni i wykazywali się dużym zrozumieniem. Teraz pozostały nam wspaniałe wspomnienia z wyjazdu, do którego będziemy wracać myślami z uśmiechem na twarzy.

Wakacyjny Kurs TEDDY EDDIE on HOLIDAY

W poniedziałek 10 sierpnia zapraszamy 6-7 latki na Kurs Wakacyjny TEDDY EDDIE on HOLIDAY

Zajęcia stacjonarne w Jarocinie, poniedziałki i środy godz 10:00.

W pakiecie nieograniczony dostęp do Placu Zabaw TEDDY EDDIE - internetowej aplikacji, która towarzyszy wszystkim poziomom TEDDY EDDIE

oraz 2 specjalne wakacyjne lekcje video tygodniowo. Zapisz się dziś i zyskaj rabat na zajęcia w nowym roku szkolnym!

Szczegóły pod 603 994 112