O szkole


Uczymy skutecznie już prawie 27 lat. Uczymy kolejne pokolenia, a nasi absolwenci mogą poszczycić się rozpoznawalnymi na całym świecie certyfikatami Cambridge na wszystkich poziomach.  Już 7-latki zdobywają tarcze Cambridge YLE w naszym ośrodku egzaminacyjnym.


Mamy sposób na języki – nasi słuchacze z łatwością pokonują bariery i nie boją się mówić.

Ostanie lata upłynęły pod znakiem COVID-19, pandemii, która zmusiła nas do przemodelowania działalności. Zajęcia zdalne na stałe wpisały się do programu i okazały się równie skuteczne, chociaż niekoniecznie kochane przez wszystkich. Najmłodsi z radością powrócili do sal lekcyjnych, bo dla nich żywy kontakt jest najważniejszy i nawet najskuteczniejsze technologie nie zastąpią prawdziwych relacji, tak ważnych dla dzieci.

Pandemia, o której nie możemy zapomnieć na dobre znowu uświadomiła nam jak ważne jest nieustanne zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń. Nie przestajemy się uczyć - konsekwentnie pracujemy na sukces i kierujemy się najwyższymi standardami. Legitymujemy się wpisem do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Kuratora Oświaty w Poznaniu i dbamy o najwyższe standardy. 

Zawsze stawiamy na komunikację, prowadzimy zajęcia w języku obcym w oparciu o własne, wypracowane przez lata programy oraz publikacje renomowanych  wydawnictw językowych. W 2012r. jako pierwsza szkoła w województwie wielkopolskim, wprowadziliśmy naukę dla dzieci 2-7 lat  na licencji TEDDY EDDIE, metody nominowanej do ELTONS 2014,  nagrody przyznawanej przez British Council. Metoda Teddy Eddie uzyskała wyróżnienie w kategorii najlepszych kursów innowacyjnych. Obecnie jest  kilkaset ośrodków TEDDY EDDIE  w Polsce, a także w Czechach, Słowacji i Hiszpanii.Liczba fanów cały czas rośnie i trudno się dziwić - to doskonała metoda i u nas także się sprawdziła.

Ale nie tylko najmłodsi uczą się u nas, chociaż jest to zdecydowanie duża grupa. Prowadzimy zajęcia dla młodzieży i dorosłych, kształcimy ogólnie i biznesowo i dbamy o nieustanny rozwój przygotowując do egzaminów międzynarodowych. Z nami egzaminy państwowe zdaje się z marszu. Oczywiście wszystkie nasze zajęcia są prowadzone w grupach dostosowanych pod względem wieku i umiejętności, w nowocześnie wyposażonej bazie. Korzystamy z najnowszych technologii  i zapewniamy wszystkim słuchaczom dostęp do narzędzi e-learningowych.


ANGLISTA to nie tylko angielski!

Tak było na początku, ale dzisiaj angielski zna prawie każdy, a jest jeszcze tak wiele innych przydatnych i pięknych języków obcych, do nauki których zachęcamy: niemiecki, francuski, hiszpański.

Grupy tworzymy  już od 3 osób, dorośli pracują w komfortowych grupach PREMIUM maksymalnie 6-osobowych. Zapraszamy także na zajęcia indywidualne.

Nowe grupy tworzymy we wrześniu i październiku, ale można do nas dołączyć w każdej chwili - zapisy są przez cały rok.

Zapraszamy również na kursy zagraniczne.  Współpracujemy  z Quality English i IALC, organizacjami zrzeszającymi najlepsze szkoły językowe na świecie. Anglista jest autoryzowanym przedstawicielem starannie wybranych szkół językowych i organizuje wyjazdy na kursy i obozy zagraniczne nie tylko w wakacje.

ZAPRASZAMY!
 

Promocja Świąteczna

PROMOCJA Świąteczna

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Brak opłat rejestracyjnych

5% zniżki na materiały dydaktyczne

Tylko do 22 grudnia!

Zadzwoń, napisz lub zgłoś się w Wirtualnym Sekretariacie.

tel. 603 994 112 lub 62 594 30 93

email: sekretariat@anglista.com.pl