O szkole


1 września 2019 roku minęło 25 lat odkąd uczymy w Jarocinie – mamy solidne doświadczenie. Wykształciliśmy wielu absolwentów, którzy mogą poszczycić się rozpoznawalnymi na całym świecie certyfikatami Cambridge na wszystkich poziomach.  Już 7-latki zdobywają tarcze Cambridge YLE.     

Mamy sposób na języki – nasi słuchacze z łatwością pokonują bariery i nie boją się mówić.

Ubiegły rok szkolny  2019/2020 nie należał do zwyczajnych. Rozpoczęliśmy od świętowania jubileuszu i otwarcia nowej placówki pod Poznaniem w Kamionkach, ale  już parę miesięcy później musieliśmy zupełnie przemodelować naszą działalność i rozpocząć zajęcia zdalne z powodu zagrożenia epidemicznego. Ufamy, że z początkiem nowego roku szkolnego będziemy mogli powrócić do sal lekcyjnych, bo jednak wszyscy preferujemy żywy kontakt. Ale jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Współczesny rozwój technologii informacyjnych i wysoka jakość sprzętu komputerowego umożliwiają skuteczną komunikację i pozwalają swobodnie prowadzić zajęcia na wysokim poziomie.

Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, doświadczenia, które na pewno okażą się owocne. Konsekwentnie pracujemy na sukces, kierujemy się najwyższymi standardami, legitymujemy się wpisem do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Kuratora Oświaty w Poznaniu oraz rejestru placówek szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.  

Zawsze stawiamy na komunikację, prowadzimy zajęcia w języku obcym w oparciu o własne, wypracowane przez lata programy oraz publikacje renomowanych  wydawnictw językowych. W 2012r. jako pierwsza szkoła w województwie wielkopolskim, wprowadziliśmy naukę dla dzieci 2-6 lat  na licencji TEDDY EDDIE, programu nominowanego do ELTONS 2014,  nagrody przyznawanej przez British Council. Metoda Teddy Eddie uzyskała wyróżnienie w kategorii najlepszych kursów innowacyjnych. Obecnie jest już ponad 200 ośrodków TEDDY EDDIE  w Polsce i liczba fanów cały czas rośnie. 

Wszystkie nasze zajęcia są prowadzone w grupach dostosowanych pod względem wieku i umiejętności, w nowocześnie wyposażonej bazie. Korzystamy z najnowszych technologii  i zapewniamy wszystkim słuchaczom dostęp do narzędzi e-learningowych. Sami nieustannie się uczymy i rozwijamy.


ANGLISTA to nie tylko angielski!

Tak było na początku, ale dzisiaj angielski zna prawie każdy, a jest jeszcze tak wiele innych przydatnych i pięknych języków obcych, do nauki których zachęcamy: niemiecki, francuski, hiszpański. Język polski dla obcokrajowców też mamy w ofercie.

Mamy pełną ofertę, dla wszystkich grup wiekowych, zapraszamy na kursy ogólne, konwersacyjne, egzaminacyjne, biznesowe – grupy tworzymy  już od 3 osób, ale także zajęcia indywidualne dla tych zapracowanych i tych, którym zależy na większej intensywności

I nie trzeba czekać na początek roku szkolnego, w każdej chwili można do nas dołączyć. 

Można także poćwiczyć język w naturalnym środowisku językowym. Współpracujemy  z Quality English i IALC, organizacjami zrzeszającymi najlepsze szkoły językowe na świecie. Anglista jest autoryzowanym przedstawicielem  wybranych szkół językowych i organizuje wyjazdy na kursy i obozy zagraniczne nie tylko w wakacje.

ZAPRASZAMY!
 

REKRUTACJA 2020/2021

Zapraszamy na zajęcia 28 września

Zapisy: 603 994 112, 538 335 618

oraz w   Wirtualnym Sekretariacie