O szkole


Szkoła, założona w 1994r przez mgr Annę Szypurę, absolwentkę filologii angielskiej UAM w Poznaniu, nieustannie się rozwija i zaraża pasją do języków.

Mamy sposób na języki! Zawsze stawiamy na komunikację, prowadzimy zajęcia w języku obcym w oparciu o własne, wypracowane przez lata programy oraz publikacje renomowanych  wydawnictw językowych. W 2012r. jako pierwsza szkoła w województwie wielkopolskim, wprowadziliśmy naukę dla dzieci 2-7 lat  na licencji TEDDY EDDIE, metody nominowanej do ELTONS 2014,  nagrody przyznawanej przez British Council. Metoda Teddy Eddie uzyskała wyróżnienie w kategorii najlepszych kursów innowacyjnych. Ale nie tylko najmłodsi uczą się u nas. Prowadzimy zajęcia dla młodzieży i dorosłych, kształcimy ogólnie i biznesowo, prowadzimy zajęcia dla firm.  Ale nade wszystko dbamy o nieustanny rozwój przygotowując do renomowanych egzaminów Cambridge, które otwierają bramy do wielkiego świata. Z nami egzaminy państwowe zdaje się z marszu.

Nie przestajemy sami się uczyć - konsekwentnie pracujemy na sukces i kierujemy się najwyższymi standardami. Legitymujemy się wpisem do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Kuratora Oświaty w Poznaniu i dbamy o najwyższe standardy.

Współpracujemy także z renomowanymi zagranicznymi szkołami językowymi. Organizujemy grupowe i indywidualne wyjazdy na kursy i obozy językowe, które cieszą się popularnością zwłaszcza w okresie letnim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisy na Nowy Rok Szkolny 2022/2023

Mamy ofertę dla wszystkich! Zapraszamy:)  ZAPISY trwają.