Od lat przygotowujemy do certyfikatów CAMBRIDGE ESOL. Współpracujemy z ośrodkami egzaminacyjnymi i na koniec roku szkolnego, w czerwcu organizujemy sesje egzaminacyjne w Jarocinie, na które zapraszamy nie tylko naszych słuchaczy.

 

 

CAMBRIDGE YLE DLA NAJMŁODSZYCH


Dzieci w wieku 7-12 lat przystępują do egzaminów CAMBRIDGE YLE w naszym ośrodku od 2011r. Przyjazna dla dzieci  forma tego egzaminu sprawia, że jest to całkowicie pozytywne doświadczenie,  zarówno dla dzieci jak i rodziców. Tarcze Cambridge, które dzieci zdobywają za swoje umiejętności językowe zamiast tradycyjnych ocen,  skutecznie neutralizują stres i pomagają pokonać kolejne etapy edukacyjne ‘with flying colours’, dodają odwagi i wzmacniają wiarę w siebie, tak potrzebną do osiągnięcia sukcesu   w dorosłym życiu.


Cambridge KEY, PET, FCE, CAE


Najpopularniejsze  egzaminy to FCE i CAE, które przy okazji dają uprawnienia np. do nauczania w szkołach i przedszkolach, są także honorowane przez zagraniczne uczelnie i mile widziane przez pracodawców na całym świecie. Legitymowanie się powyższymi certyfikatami to wystarczający dowód potwierdzający znajomość języka na bardzo dobrym poziomie. Egzaminy KEY, i PET  cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży, której zależy na regularnym podnoszeniu swoich kompetencji językowych.


Terminy i ceny


Aktualnie prowadzimy zapisy na sesję czerwcową 2020. Termin sesji zostanie podany wkrótce.

Słuchacze ANGLISTY korzystają z indywidualnych rabatów, które rosną z każdym kolejnym rokiem nauki u nas, a także mają możliwość skorzystania z dodatkowych bezpłatnych zajęć przygotowujących do egzaminów YLE, KEY i PET.

Przez cały rok szkolny prowadzimy kursy egzaminacyjne FCE i CAE. W tym roku nie przyjmujemy zgłoszeń na egzamin CAE.

Ceny egzamniów w naszym ośrodku

KEY English  poziom A2     350 PLN

PET               poziom B1     370 PLN

FCE              poziom B2      645 PLN

YLE              poziomy STARTERS, MOVERS, FLYERS     280 PLN

Bliższych informacji udziela sekretariat@anglista.com.pl

Zapisz się
Wyślij zapytanie