Jesteśmy oficjalnym Centrum Przygotowawczym CAMBRIDGE ESOL. W czerwcu organizujemy sesje egzaminacyjne w Jarocinie we współpracy z Ośrodkiem Egzaminacyjnym w Poznaniu. Tegoroczna sesja odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego jak w poprzednich 2 latach.

 

 

CAMBRIDGE YLE DLA NAJMŁODSZYCH


Dzieci w wieku 7-12 lat przystępują do egzaminów CAMBRIDGE YLE w naszym ośrodku od 2011r. Przyjazna dla dzieci  forma tego egzaminu sprawia, że jest to całkowicie pozytywne doświadczenie,  zarówno dla dzieci jak i rodziców. Tarcze Cambridge, które dzieci zdobywają za swoje umiejętności językowe zamiast tradycyjnych ocen,  skutecznie neutralizują stres i pomagają pokonać kolejne etapy edukacyjne ‘with flying colours’, dodają odwagi i wzmacniają wiarę w siebie, tak potrzebną do osiągnięcia sukcesu   w dorosłym życiu.


Cambridge KEY, PET, FCE, CAE


Najpopularniejsze  egzaminy to FCE i CAE, które przy okazji dają uprawnienia np. do nauczania w szkołach i przedszkolach, są także honorowane przez zagraniczne uczelnie i mile widziane przez pracodawców na całym świecie. Legitymowanie się powyższymi certyfikatami to wystarczający dowód potwierdzający znajomość języka na bardzo dobrym poziomie. Egzaminy KEY, i PET  cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży, której zależy na regularnym podnoszeniu swoich kompetencji językowych.


Terminy i ceny


Termin sesji czerwcowej w naszym ośrodku zostanie ogłoszony wkrótce.

Słuchacze ANGLISTY korzystają z indywidualnych rabatów lojalnościowych oraz dodatkowych bezpłatnych zajęć przed przystąpieniem do egzaminów YLE, KEY i PET.

Zapraszamy także na kursy egzaminacyjne CERTUS przygotowujące do FCE i CAE.

Można także zarejestrować się u nas tylko na egzamin.

Ceny egzamniów 2022

Key  (A2)  360 PLN

PET (B1)  385 PLN

FCE (B2)   645 PLN

CAE  (C1)  675 PLN

YLE STARTERS MOVERS FLYERS  290 PLN 

Bliższych informacji udziela sekretariat@anglista.com.pl

Zapisz się
Wyślij zapytanie

Promocja Świąteczna

PROMOCJA Świąteczna

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Brak opłat rejestracyjnych

5% zniżki na materiały dydaktyczne

Tylko do 22 grudnia!

Zadzwoń, napisz lub zgłoś się w Wirtualnym Sekretariacie.

tel. 603 994 112 lub 62 594 30 93

email: sekretariat@anglista.com.pl