Od lat przygotowujemy do certyfikatów CAMBRIDGE ESOL. Współpracujemy z ośrodkami egzaminacyjnymi i na koniec roku szkolnego, w czerwcu organizujemy sesje egzaminacyjne w Jarocinie, na które zapraszamy nie tylko naszych słuchaczy.

 

 

CAMBRIDGE YLE DLA NAJMŁODSZYCH


Dzieci w wieku 7-12 lat przystępują do egzaminów CAMBRIDGE YLE w naszym ośrodku od 2011r. Przyjazna dla dzieci  forma tego egzaminu sprawia, że jest to całkowicie pozytywne doświadczenie,  zarówno dla dzieci jak i rodziców. Tarcze Cambridge, które dzieci zdobywają za swoje umiejętności językowe zamiast tradycyjnych ocen,  skutecznie neutralizują stres i pomagają pokonać kolejne etapy edukacyjne ‘with flying colours’, dodają odwagi i wzmacniają wiarę w siebie, tak potrzebną do osiągnięcia sukcesu   w dorosłym życiu.


Cambridge KEY, PET, FCE, CAE, CPE


Oczywiście najpopularniejsze to FCE i CAE, które przy okazji dają uprawnienia np. do nauczania w szkołach i przedszkolach, są także honorowane przez zagraniczne uczelnie i mile widziane przez pracodawców na całym świecie. Ale przygotowujemy także do pozostałych poziomów, czyli do KEY, PET i CPE, czy BEC oraz akademickich IELTS i TOEFL


Terminy i ceny


12 czerwca (środa)  miała miejsce sesja egzaminacyjna 2019 w naszym ośrodku.

Kolejna sesja za rok. Termin będzie ogłoszony do końca 2019r.

Słuchacze ANGLISTY korzystają z indywidualnych rabatów, które rosną z każdym kolejnym rokiem nauki u nas.

Zapraszamy na kursy egzaminacyjne.

Bliższych informacji udziela sekretariat@anglista.com.pl
 

Zapisz się
Wyślij zapytanie