Od lat przygotowujemy do certyfikatów CAMBRIDGE ESOL. Współpracujemy z ośrodkami egzaminacyjnymi i na koniec roku szkolnego, w czerwcu organizujemy sesje egzaminacyjne w Jarocinie, na które zapraszamy nie tylko naszych słuchaczy.

 

 

CAMBRIDGE YLE DLA NAJMŁODSZYCH


Dzieci w wieku 7-12 lat przystępują do egzaminów CAMBRIDGE YLE w naszym ośrodku od 2011r. Przyjazna dla dzieci  forma tego egzaminu sprawia, że jest to całkowicie pozytywne doświadczenie,  zarówno dla dzieci jak i rodziców. Tarcze Cambridge, które dzieci zdobywają za swoje umiejętności językowe zamiast tradycyjnych ocen,  skutecznie neutralizują stres i pomagają pokonać kolejne etapy edukacyjne ‘with flying colours’, dodają odwagi i wzmacniają wiarę w siebie, tak potrzebną do osiągnięcia sukcesu   w dorosłym życiu.


Cambridge KEY, PET, FCE, CAE


Najpopularniejsze  egzaminy to FCE i CAE, które przy okazji dają uprawnienia np. do nauczania w szkołach i przedszkolach, są także honorowane przez zagraniczne uczelnie i mile widziane przez pracodawców na całym świecie. Legitymowanie się powyższymi certyfikatami to wystarczający dowód potwierdzający znajomość języka na bardzo dobrym poziomie. Egzaminy KEY, i PET  cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży, której zależy na regularnym podnoszeniu swoich kompetencji językowych.


Terminy i ceny


Aktualnie prowadzimy zapisy na sesję czerwcową 2020. Termin sesji: 20.06.2020. Koniec rejestracji 13.05.2020.

Słuchacze ANGLISTY korzystają z indywidualnych rabatów, które rosną z każdym kolejnym rokiem nauki u nas, a także mają możliwość skorzystania z dodatkowych bezpłatnych zajęć przygotowujących do egzaminów YLE, KEY i PET.

Przez cały rok szkolny prowadzimy kursy egzaminacyjne FCE i CAE. W tym roku nie przyjmujemy zgłoszeń na egzamin CAE.

Ceny egzamniów w naszym ośrodku

KEY English  poziom A2     350 PLN

PET               poziom B1     370 PLN

FCE              poziom B2      630 PLN

CAE             poziom C1       645 PLN

YLE              poziomy STARTERS, MOVERS, FLYERS     280 PLN

Bliższych informacji udziela sekretariat@anglista.com.pl

Zapisz się
Wyślij zapytanie

REKRUTACJA 2020/2021

Zapraszamy na zajęcia 28 września

Zapisy: 603 994 112, 538 335 618

oraz w   Wirtualnym Sekretariacie