TEDDY EDDIE w Kamionkach

14 października, w święto Edukacji Narodowej, otworzyliśmy oddział w Kamionkach. Miś EDDIE powitał 2-latki, 3-latki i 4-latki. Wszyscy bardzo przypadli sobie do gustu, a nasz TEDDY EDDIE nie może już doczekać się kolejnych zajęć! Zajęcia rozpoczęły także nieco starsze dzieci. Misia nie było, ale atrakcji nie zabrakło. Cały czas trwają zapisy.

TEDDY EDDIE zaprasza

Zapraszamy niezdecydowanych na lekcje próbne! Wystarczy skontaktować się z nami i zgłosić chęć uczestniczenia w zajęciach.

Rekrutacja w Kamionkach trwa

Rozpoczynamy zajęcia w nowym oddziale ANGLISTY w Kamionkach. Miś Eddie zaprasza wszystkie przedszkolaki na niezwykła przygodę z angielskim. Zajęcia tylko w grupach wiekowych, maksymalnie 10-osobowe, a dla 2-latków 8-osobowe.
Zapraszamy również dzieci i młodzież szkolną oraz dorosłych. MAMY SPOSÓB NA JĘZYKI!

TEDDY EDDIE Superhero zaprasza

TEDDY EDDIE Superhero zaprasza 7-latki na super kurs języka angielskiego. Można skorzystać z próbnych zajęć.

Dla siedmiolatków

Siedmiolatki rozpoczynają już w przyszłym tygodniu. Dla nich mamy wyjątkowy kurs Teddy Eddie Superhero, na którym na pewno nie zabraknie atrakcji.

Nie tylko czterolatki

Już 30 września rozpoczynamy zajęcia w grupach TEDDY EDDIE. Zapraszamy nie tylko czterolatki. Zajęcia prowadzimy w komfortowych grupach wiekowych dla 2-latków, 3-latków, 4-latków, 5-latków i 6-latków.

ANGLISTA i TEDDY EDDIE już w Kamionkach

W październiku rozpoczynamy zajęcia w Kamionkach k. Poznania. Na razie zapraszamy tylko na język angielski. Tworzymy grupy TEDDY EDDIE dla wszystkich grup wiekowych od 2-7 -latków. Zapraszamy także dzieci, młodzież i dorosłych. Mówimy tylko po angielsku! Mamy sposób na języki!

Trwają zapisy

Jeszcze trwają zapisy w Jarocinie. Ostateczny plan na 2019/2020 już w poniedziałek 9 września. Rozpoczęliśmy zapisy w Kamionkach k. Poznania.

25 lat minęło....

Za nami Jubileuszowe Drzwi Otwarte i konkurs na 25-lecie szkoły.

Certyfikaty Cambridge wręczone

W niedzielę 1 września 20 osób otrzymało certyfikaty Cambridge. Wśród nich najmłodsi, którzy 12 czerwca przystąpili do YLE MOVERS i FLYERS.
To oni byli najbardziej przejęci, bo nie mogli sprawdzić wyników wcześniej.

JUBILEUSZOWE DRZWI OTWARTE

Już w następną niedzielę zapraszamy na jubileuszowe DRZWI OTWARTE - nasze 25-lecie i 10-lecie TEDDY EDDIE. Atrakcji nie zabraknie!

Rekrutacja 2019/2020

Rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020. Sekretariat czynny w godz. 8:30-16:30 od poniedziałku do piątku.

Przerwa wakacyjna

W dniach od 15 lipca do 21 sierpnia sekretariat będzie nieczynny. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Sesja

Emocje już za nami! CAE, YLE Movers i YLE Flyers , to egzaminy, do których przystąpili nasi słuchacze 12 czerwca 2019r.

Nowy wakacyjny kurs FCE

Zapraszamy dorosłych na wakacyjny kurs przygotowujący do FCE, certyfikatu Cambridge na poziomie B2.