Teddy Eddie on Holiday

Nowy kurs wakacyjny już się rozpoczął! Zapraszamy dzieci na zajęcia stacjonarne!

Wakacje!

Przerwa wakacyjna potrwa do 15 sierpnia. Sekretariat będzie czynny tylko wirtualnie. Można jeszcze zgłaszać się na kurs wakacyjny TEDDY EDDIE on Holiday.

Kurs wakacyjny Teddy Eddie

Większość dzieci zakończyła już zajęcia i rozpoczyna wakacje, które u nas potrwają do 11 września, a dla najmłodszych i dla dorosłych aż do 25 września. Zarówno w Jarocinie jak i w Kamionkach pod Poznaniem, serdecznie zapraszamy przedszkolaki już w lipcu na wakacyjny kurs TEDDY EDDIE on Holiday.

Sesja egzaminacyjna 2020

Sesja egzaminacyjna 2020 już za nami. Teraz czekamy na wyniki egzaminu Cambridge FCE.

Wakacje z misiem Eddie

Już w lipcu rozpoczynamy wakacyjne kursy dla najmłodszych w formie stacjonarnej i zdalnej. Zupełnie nowe przygody Teddy Eddie!

Koniec zapisów na sesję czerwcową

Dzisiaj ostatni dzień zapisów na egzamin Cambridge FCE w naszym ośrodku.

TEDDY EDDIE też on-line

Już wszystkie grupy pracują w trybie zdalnym. Jest trochę inaczej, bo teraz Eddie jest po drugiej stronie ekranu.

Eddie on-line

Teddie Eddie nie schodzi z planu zdjęciowego, cały czas nagrywa dla naszych najmłodszych słuchaczy. W tym tygodniu nareszcie spotkał się z dziećmi na żywo, no prawie na żywo:)

EDDIE pozdrawia:)

TEDDY EDDIE pozdrawia wszystkie dzieci prosto z planu zdjęciowego:) W tym tygodniu już wszystkie grupy TEDDY EDDIE otrzymają od nas nagrania video - nasza propozycja na nową rzeczywistość. A pozostali słuchacze rozpoczynają testowe zajęcia on-line.

Teddy Eddie ready

Mamy już pierwsze propozycje dla najmłodszych słuchaczy. Zmieniamy się dla Was!

Już w krótce on-line

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą pracujemy nad alternatywnymi rozwiązaniami i już jutro pierwsza grupa będzie mogła uczestniczyć w zdalnych zajęciach.

Zawieszenie zajęć w dniach 12-25 marca

Drodzy Słuchacze, Rodzice i Opiekunowie,
W związku z decyzją rządu o zawieszeniu wszystkich zajęć w placówkach oświatowych w dniach 12.03-25.03 informujemy, że od jutra zajęcia w naszych placówkach zostają także zawieszone. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie planowane lekcje, zgodnie z umową, odbędą się. Prosimy o śledzenie aktualności na naszych stronach i na facebooku, będziemy na bieżąco informować o ewentualnych zmianach, a także alternatywnych rozwiązaniach. Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na współpracę.
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja i lektorzy ANGLISTY

Podróże językowe

Zapraszamy na kursy zagraniczne. Aktualizacja kursów na 2020 trwa, ale już dziś można zobaczyć nasze pierwsze propozycje.

Zapisy na nowy semestr

Pierwszy semestr prawie za nami, ale w każdej chwili można do nas dołączyć. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na język angielski w Kamionkach, a w Jarocinie także na hiszpański, niemiecki i francuski.

Zapisy przez cały rok

Nie zdążyłeś się zapisać? Nic straconego! U nas zapisy trwają przez cały rok!

TEDDY EDDIE 1 klasa

Najlepszy kurs języka angielskiego dla Twojego siedmiolatka - TEDDY EDDIE SUPERHERO! Przekonaj się sam i przyjdź na lekcję próbną.

TEDDY EDDIE w Kamionkach

W ubiegłym tygodniu zajęcia rozpoczęły grupy TEDDY EDDIE dla 2-latków, trzylatków i czterolatków w Kamionkach. W tym tygodniu zapraszamy 5-latki.

TEDDY EDDIE w Kamionkach

14 października, w święto Edukacji Narodowej, otworzyliśmy oddział w Kamionkach. Miś EDDIE powitał 2-latki, 3-latki i 4-latki. Wszyscy bardzo przypadli sobie do gustu, a nasz TEDDY EDDIE nie może już doczekać się kolejnych zajęć! Zajęcia rozpoczęły także nieco starsze dzieci. Misia nie było, ale atrakcji nie zabrakło. Cały czas trwają zapisy.

Wakacyjny Kurs TEDDY EDDIE on HOLIDAY

W poniedziałek 10 sierpnia zapraszamy 6-7 latki na Kurs Wakacyjny TEDDY EDDIE on HOLIDAY

Zajęcia stacjonarne w Jarocinie, poniedziałki i środy godz 10:00.

W pakiecie nieograniczony dostęp do Placu Zabaw TEDDY EDDIE - internetowej aplikacji, która towarzyszy wszystkim poziomom TEDDY EDDIE

oraz 2 specjalne wakacyjne lekcje video tygodniowo. Zapisz się dziś i zyskaj rabat na zajęcia w nowym roku szkolnym!

Szczegóły pod 603 994 112