Przerwa świąteczna

Drodzy słuchacze,
Przypominamy, że w dniach 9 - 14 kwietnia obowiązuje przerwa świąteczna. Na kolejne zajęcia online zapraszamy 15 kwietnia.

Eddie on-line

Teddie Eddie nie schodzi z planu zdjęciowego, cały czas nagrywa dla naszych najmłodszych słuchaczy. W tym tygodniu nareszcie spotkał się z dziećmi na żywo, no prawie na żywo:)

EDDIE pozdrawia:)

TEDDY EDDIE pozdrawia wszystkie dzieci prosto z planu zdjęciowego:) W tym tygodniu już wszystkie grupy TEDDY EDDIE otrzymają od nas nagrania video - nasza propozycja na nową rzeczywistość. A pozostali słuchacze rozpoczynają testowe zajęcia on-line.

Teddy Eddie ready

Mamy już pierwsze propozycje dla najmłodszych słuchaczy. Zmieniamy się dla Was!

Już w krótce on-line

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą pracujemy nad alternatywnymi rozwiązaniami i już jutro pierwsza grupa będzie mogła uczestniczyć w zdalnych zajęciach.

Zawieszenie zajęć w dniach 12-25 marca

Drodzy Słuchacze, Rodzice i Opiekunowie,
W związku z decyzją rządu o zawieszeniu wszystkich zajęć w placówkach oświatowych w dniach 12.03-25.03 informujemy, że od jutra zajęcia w naszych placówkach zostają także zawieszone. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie planowane lekcje, zgodnie z umową, odbędą się. Prosimy o śledzenie aktualności na naszych stronach i na facebooku, będziemy na bieżąco informować o ewentualnych zmianach, a także alternatywnych rozwiązaniach. Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na współpracę.
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja i lektorzy ANGLISTY

Podróże językowe

Zapraszamy na kursy zagraniczne. Aktualizacja kursów na 2020 trwa, ale już dziś można zobaczyć nasze pierwsze propozycje.

Zapisy na nowy semestr

Pierwszy semestr prawie za nami, ale w każdej chwili można do nas dołączyć. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na język angielski w Kamionkach, a w Jarocinie także na hiszpański, niemiecki i francuski.

Zapisy przez cały rok

Nie zdążyłeś się zapisać? Nic straconego! U nas zapisy trwają przez cały rok!

TEDDY EDDIE 1 klasa

Najlepszy kurs języka angielskiego dla Twojego siedmiolatka - TEDDY EDDIE SUPERHERO! Przekonaj się sam i przyjdź na lekcję próbną.

TEDDY EDDIE w Kamionkach

W ubiegłym tygodniu zajęcia rozpoczęły grupy TEDDY EDDIE dla 2-latków, trzylatków i czterolatków w Kamionkach. W tym tygodniu zapraszamy 5-latki.

TEDDY EDDIE w Kamionkach

14 października, w święto Edukacji Narodowej, otworzyliśmy oddział w Kamionkach. Miś EDDIE powitał 2-latki, 3-latki i 4-latki. Wszyscy bardzo przypadli sobie do gustu, a nasz TEDDY EDDIE nie może już doczekać się kolejnych zajęć! Zajęcia rozpoczęły także nieco starsze dzieci. Misia nie było, ale atrakcji nie zabrakło. Cały czas trwają zapisy.

TEDDY EDDIE zaprasza

Zapraszamy niezdecydowanych na lekcje próbne! Wystarczy skontaktować się z nami i zgłosić chęć uczestniczenia w zajęciach.

Rekrutacja w Kamionkach trwa

Rozpoczynamy zajęcia w nowym oddziale ANGLISTY w Kamionkach. Miś Eddie zaprasza wszystkie przedszkolaki na niezwykła przygodę z angielskim. Zajęcia tylko w grupach wiekowych, maksymalnie 10-osobowe, a dla 2-latków 8-osobowe.
Zapraszamy również dzieci i młodzież szkolną oraz dorosłych. MAMY SPOSÓB NA JĘZYKI!

TEDDY EDDIE Superhero zaprasza

TEDDY EDDIE Superhero zaprasza 7-latki na super kurs języka angielskiego. Można skorzystać z próbnych zajęć.

Dla siedmiolatków

Siedmiolatki rozpoczynają już w przyszłym tygodniu. Dla nich mamy wyjątkowy kurs Teddy Eddie Superhero, na którym na pewno nie zabraknie atrakcji.

Nie tylko czterolatki

Już 30 września rozpoczynamy zajęcia w grupach TEDDY EDDIE. Zapraszamy nie tylko czterolatki. Zajęcia prowadzimy w komfortowych grupach wiekowych dla 2-latków, 3-latków, 4-latków, 5-latków i 6-latków.

ANGLISTA i TEDDY EDDIE już w Kamionkach

W październiku rozpoczynamy zajęcia w Kamionkach k. Poznania. Na razie zapraszamy tylko na język angielski. Tworzymy grupy TEDDY EDDIE dla wszystkich grup wiekowych od 2-7 -latków. Zapraszamy także dzieci, młodzież i dorosłych. Mówimy tylko po angielsku! Mamy sposób na języki!