ZAPISY TRWAJĄ

Wszystkie informacje można znaleźć na naszych stronach internetowych. Można także wysłać wiadomość, a w pilnych sprawach nawet zadzwonić:)

Przerwa wakacyjna

Dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje. Sekretariat przy ul. Wojska Polskiego 44 został zamknięty na stałe. 16 sierpnia zostanie otwarty po przerwie wakacyjnej, ale już w nowej lokalizacji przy ul. Hallera 4 w Jarocinie. Wirtualny Sekretariat jest otwarty przez cały czas. Można tam wykonać testy poziomujące i przysłać do nas zgłoszenie.

Ostatnie lekcje

Certyfikaty i dyplomy wręczone! Teraz można jeszcze spróbować sił na Placu zabaw. Tylko do końca sierpnia można zdobyć wszystkie gwiazdki i uzyskać piękny kolorowy dyplom Teddy Eddie Playground. Gorąco zachęcamy! A pozostałych zachęcamy do korzystania z umiejętności językowych zdobytych na zajęciach.

Egzaminy CAMBRIDGE już za nami

18 czerwca po raz kolejny, tradycyjnie w czerwcu nasi słuchacze przystąpili do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Tym razem nie wszystkie egzaminy odbyły się w naszej placówce. Nasi najlepsi słuchacze zdawali egzaminy FCE i CAE w Poznaniu. U nas natomiast młodzież przystąpiła do KEY i PET, a dzieci do YLE Starters, Movers i Flyers.

Konkurs na Dzień Dziecka

Wszystkim dziękujemy za nadesłane zgłoszenia konkursowe! Cieszymy się, że nasze zajęcia spełniają Wasze oczekiwania. Spośród nadesłanych prac wybraliśmy post Patrycji Nowickiej i to ona została szczęśliwą posiadaczką słuchawek bezprzewodowych Aplle AirPods. Gratulujemy!!

Eddie's Show w Kórniku

Dzisiaj Eddie gościł w przedszkolach 'Pozytywka' i "Baśniowa Leśniczówka" w Kórniku. Dzieci próbowały się z nim porozumieć po angielsku, a przy okazji świetnie się bawiły. Zapraszamy na nasze zajęcia - trwa rekrutacja na nowy rok szkolny.

Koniec zapisów na egzaminy Cambridge

Zakończyliśmy zapisy na tegoroczną sesję, która odbędzie się 18 czerwca w naszej placówce.

Radosnych Świąt Wielkanocnych

W dniach 14.04 - 19.04.2022r. szkoła będzie nieczynna.

Zapraszamy dzieci z Ukrainy

Prowadzimy już zajęcia z języka polskiego dla mam i dzieci z Ukrainy, a od 21 marca zapraszamy dzieci na bezpłatne kursy języka angielskiego.

Solidarni z Ukrainą

Od 10 marca w każdy czwartek prowadzimy lekcje języka polskiego dla pań z Ukrainy wraz z dziećmi. Liczba miejsc ograniczona. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem.

Nowy Oddział ANGLISTY

12 lutego otwieramy nowy Oddział ANGLISTY w Kórniku. W tym semestrze zapraszamy dzieci na zajęcia TEDDY EDDIE. Przyjmujemy zgłoszenia na bezpłatną lekcję próbną.

Zimowe Promocje

Styczeń obfituje w dni wolne. Już za chwilę rozpoczną się ferie. Od 17-20 stycznia będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji, a także przystąpić do próbnego egzaminu Cambridge.
Przez cały styczeń potrwają zapisy do nowych grup dla dorosłych na poziomie początkującym A1, podstawowym A2 oraz niższym średnio zaawansowanym B1. Do wyczerpania miejsc potrwa promocja na kursy rozpoczynające się przed godz. 16:00 oraz na kursy TEDDY EDDIE w przedszkolach JARZĘBINKA i STOKROTKA.

Radosnych Świąt!

W dniach 23.12.2021-2.01.2022 szkoła będzie nieczynna. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku w zdrowiu, spokoju i radości wśród bliskich.

Wszyscy czekamy na Świętego MIkołaja

Święty Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci.Miał czapkę i skarpetę pełną słodyczy.

Dzień Pluszowego Misia

W czwartek 25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci w grupach TEDDY EDDIE zaprosiły swoich przyjaciół - tych prawdziwych i tych pluszowych. Teddy Eddie też świętował razem z dziećmi, w tym wyjątkowym dniu wtajemniczył nas w sekrety swojego ulubionego misiowego jedzonka.

Półkolonie zimowe z ANGLISTĄ

Zakręceni Odkrywcy Powracają! czyli AKTYWNA ZIMA po angielsku. Ferie w mieście mogą być ciekawe i pełne przygód! Dzieci na pewno nie będą się nudzić z nami.

Haloween Fun

Halloweeen fun, czyli mnóstwo strasznie śmiesznych zabaw w strasznie fajnych strasznych przebraniach już za nami. Dzieci świetnie się bawiły, oczywiście po angielsku. Najlepsze kostiumy zwabiły jeszcze więcej słodkich podarunków i teraz juz tylko można zacząć przygotowania do kolejnej edycji za rok.

Kursy TEDDY EDDIE

Zapraszamy dzieci na kursy TEDDY EDDIE. Zajęcia w jednorodnych grupach wiekowych, w przyjaznych godzinach, dosteęne także w Przedszkolach 'Jarzębinka ' i 'Stokrotka'. Teraz można skorzystać z bezpłatnych lekcji próbnych.

Zapisy na Nowy Rok Szkolny 2022/2023

Mamy ofertę dla wszystkich! Zapraszamy:)  ZAPISY trwają.