Zimowe Promocje

Styczeń obfituje w dni wolne. Już za chwilę rozpoczną się ferie. Od 17-20 stycznia będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji, a także przystąpić do próbnego egzaminu Cambridge.
Przez cały styczeń potrwają zapisy do nowych grup dla dorosłych na poziomie początkującym A1, podstawowym A2 oraz niższym średnio zaawansowanym B1. Do wyczerpania miejsc potrwa promocja na kursy rozpoczynające się przed godz. 16:00 oraz na kursy TEDDY EDDIE w przedszkolach JARZĘBINKA i STOKROTKA.

Radosnych Świąt!

W dniach 23.12.2021-2.01.2022 szkoła będzie nieczynna. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku w zdrowiu, spokoju i radości wśród bliskich.

Wszyscy czekamy na Świętego MIkołaja

Święty Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci.Miał czapkę i skarpetę pełną słodyczy.

Dzień Pluszowego Misia

W czwartek 25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci w grupach TEDDY EDDIE zaprosiły swoich przyjaciół - tych prawdziwych i tych pluszowych. Teddy Eddie też świętował razem z dziećmi, w tym wyjątkowym dniu wtajemniczył nas w sekrety swojego ulubionego misiowego jedzonka.

Półkolonie zimowe z ANGLISTĄ

Zakręceni Odkrywcy Powracają! czyli AKTYWNA ZIMA po angielsku. Ferie w mieście mogą być ciekawe i pełne przygód! Dzieci na pewno nie będą się nudzić z nami.

Haloween Fun

Halloweeen fun, czyli mnóstwo strasznie śmiesznych zabaw w strasznie fajnych strasznych przebraniach już za nami. Dzieci świetnie się bawiły, oczywiście po angielsku. Najlepsze kostiumy zwabiły jeszcze więcej słodkich podarunków i teraz juz tylko można zacząć przygotowania do kolejnej edycji za rok.

Kursy TEDDY EDDIE

Zapraszamy dzieci na kursy TEDDY EDDIE. Zajęcia w jednorodnych grupach wiekowych, w przyjaznych godzinach, dosteęne także w Przedszkolach 'Jarzębinka ' i 'Stokrotka'. Teraz można skorzystać z bezpłatnych lekcji próbnych.

Starters, Movers, Flyers, Ósma klasa

Nowości październikowe dla miłośników języka angielskiego. W każdy piątek zapraszamy na Speaking Club, czyli gry i zabawy motywujące do mówienia i ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych, a ósmoklasistów na poważniejszy trening egzaminacyjny.

Nowość! Język japoński

Zapraszamy na język japoński. Zajęcia we wtorki o 18:30. Można zapisać się na lekcję próbną.

3-LATKI chcą się uczyć

Jeśli zastanawiasz się czy zapisać 3-latka na kurs TEDDY EDDIE to zapraszamy do nas na próbną lekcję.

Próbne lekcje w grupach początkujących

Zapraszamy dorosłych na próbne, bezpłatne lekcje dla początkujących. Już dziś startuje grupa angielska. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem.

Ostatnie miejsca!

Teddy Eddie jest z nami już prawie 10 lat i niezmiennie bije rekordy popularności. Już za tydzień rozpoczynamy zajęcia z 3-6 latkami. 7-latki i Teddy Eddie Superhero już po pierwszych zajęciach. Zapisy trwają także w przedszkolach Jarzębinka i Stokrotka. Dowiedz się więcej o TEDDY EDDIE.

Dorośli i języki świata

Już za tydzień rozpoczynamy zajęcia w grupach dorosłych. Zapraszamy na język angielski na wszystkich poziomach, hiszpański dla dorosłych i młodzieży oraz dzieci, niemiecki, francuski, a także na język japoński. NOWOŚĆ!
Nowością w tym roku są również kursy weekendowe dla dorosłych.

Wszystko gotowe!

Rok Szkolny 2021/2022 rozpoczęty! Sprzęt sprawdzony, materiały dla dzieci przygotowane, Yes Eddie, we're ready:)

Pierwsze zajęcia już 13 września

13 września rozpoczynamy kursy Teddy Eddie School dla 7-latków- grupy kontynuujące i początkujące, kursy Junior dla kontynuujących dzieci 8 lat +, Master dla młodzieży 13 lat + oraz kurs Junior dla tzw. false beginners, czyli jeszcze początkujących 10-11 latków.

Certyfikaty Cambridge wręczone

5 września odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów. Było co świętować - aż 19 naszych słuchaczy otrzymało certyfikaty Cambridge, w tym pięcioro z najwyższymi wynikami.

DNI OTWARTE 4-5 WRZEŚNIA

W najbliższy weekend 4-5 września zapraszamy na DNI OTWARTE. W sobotę będziemy do Państwa dyspozycji w godz. 10:00-13:00, a w niedzielę zapraszamy najmłodsze dzieci przedszkolne wraz z rodzicami na edukacyjne przedstawienia z misiem EDDIE.

Teddy Eddie zaprasza

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na przedstawienia edukacyjne z misiem Eddie w roli głównej o 10:30 i 11:30.

Promocja Świąteczna

PROMOCJA Świąteczna

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Brak opłat rejestracyjnych

5% zniżki na materiały dydaktyczne

Tylko do 22 grudnia!

Zadzwoń, napisz lub zgłoś się w Wirtualnym Sekretariacie.

tel. 603 994 112 lub 62 594 30 93

email: sekretariat@anglista.com.pl