Zapraszamy na zajęcia

Zapraszamy na zajęcia, Teddy Eddie, a także na kursy dla Juniorów i Seniorów. Mamy ofertę dla wszystkich grup wiekowych.

FERIE ZIMOWE

Takiej zimowej, zdrowej aury życzymy wszystkim dzieciom i dorosłym. Ferie potrwają do 17 stycznia, ale sekretariat jest czynny, zdalnie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00.

Przerwa Świąteczna

Przed nami święta Bożego Narodzenia, a potem wyjątkowo długie ferie. Przede wszystkim życzymy Państwu dużo zdrowia, które pozwoli przenieść się w lepszy wymiar, radości i spokoju przy wigilijnym stole, a w nadchodzącym roku sukcesów i powrotu do zwykłej normalności.
Niech będą wesołe!

Godziny pracy sekretariatu

W najbliższy piątek 4 grudnia sekretariat będzie nieczynny. Przepraszamy. Można kontaktować się elektronicznie. Odpowiemy na wszystkie zapytania.

Dzień Misia w Jarzębince i Stokrotce

W środę 25 listopada przedszkolaki z Jarzębinki i Stokrotki udały się z wirtualną wizytą do domu Teddy Eddie. Miś Eddie, jak wszystkie misie tego dnia obchodził swoje doroczne święto.

Dzień Misia z ANGLISTĄ

Dzień Misia był naprawdę ekscytujący. I dobrze, że byliśmy w szkole, a nie za szklanym ekranem, bo Teddy Eddie zrobił wszystkim dzieciom niespodziankę! Za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znowu urósł i witał wszystkich w progu. Niektórzy nie dali się zaskoczyć!

Dzień Misia w Kamionkach

W Kamionkach też świętowaliśmy. Teddy Eddie nie posiadał się z radości. Wszyscy o nim pamiętali! Śpiewali dla niego - oczywiście po angielsku!

Stacjonarnie i zdalnie

Teddy Eddie zdecydowanie wybiera zajęcia stacjonarne, ale przed ekranem też się pojawia regularnie. Zapraszamy nie tylko dzieci, ale także młodzież i dorosłych na zajęcia stacjonarne i zdalne. Do końca listopada mamy promocję na kursy w Oddziale ANGLISTY w Kamionkach.

Od Nowa

Są obostrzenia, jest procedura sanitarna, można uczyć się hybrydowo, zdalnie, a także stacjonarnie. Jesteśmy przygotowani.

Drodzy Nauczyciele Wszystkiego Najlepszego

14 października nie będzie zajęć i szkoła będzie zamknięta. Zostajemywdomu#
Wszystkim nauczycielom życzymy dużo zdrowia,

Szkolimy się dla Was

Kolejne szkolenie za nami, trochę inne niż wszystkie dotąd. Jesteśmy gotowi! Już 28 września zapraszamy dzieci na kursy TEDDY EDDIE Start (3-latki), Standard (4-5 latki) i ABC (6-latki)

Ostatnie miejsca nie tylko w grupach TEDDY EDDIE!

14 września rozpoczynają zajęcia pierwsze grupy szkolne. Plan jest już dostępny. Czy wszystkim pasuje?

DRZWI OTWARTE w Kamionkach

Dziękujemy wszystkim za przybycie na DRZWI OTWARTE! Trwają zapisy do grup TEDDY EDDIE, a także do grup dla dzieci i młodzieży szkolnej. Zapraszamy również dorosłych.

REKRUTACJA 2020/21

Rekrutacja 2020/2021 w nieco innej formie. Na razie sekretariat pracuje zdalnie i udziela szczegółowych odpowiedzi w godz. 12:00-16:00, ale w każdej chwili można wysłać do nas zapytania elektronicznie lub przez komunikatory Facebook i Messenger

Koniec wakacji

TEDDY EDDIE spędził z nami wakacje i było super!

Teddy Eddie on Holiday

Nowy kurs wakacyjny już się rozpoczął! Zapraszamy dzieci na zajęcia stacjonarne!

Wakacje!

Przerwa wakacyjna potrwa do 15 sierpnia. Sekretariat będzie czynny tylko wirtualnie. Można jeszcze zgłaszać się na kurs wakacyjny TEDDY EDDIE on Holiday.

Kurs wakacyjny Teddy Eddie

Większość dzieci zakończyła już zajęcia i rozpoczyna wakacje, które u nas potrwają do 11 września, a dla najmłodszych i dla dorosłych aż do 25 września. Zarówno w Jarocinie jak i w Kamionkach pod Poznaniem, serdecznie zapraszamy przedszkolaki już w lipcu na wakacyjny kurs TEDDY EDDIE on Holiday.

REKRUTACJA 2020/2021

Zapraszamy na zajęcia 28 września

Zapisy: 603 994 112, 538 335 618

oraz w   Wirtualnym Sekretariacie