25 lat

doświadczenia
Uczymy z pasją

Nowoczesna

baza, metody
i technologie

Profesjonalni lektorzy

fantastyczna
atmosfera

Szkoła

wpisana do rejestru Kuratora
Oświaty w Poznaniu

O nas

1 września 2019 roku obchodziliśmy 25-lecie naszej działalności edukacyjnej w Jarocinie. Uczymy kolejne pokolenia, a nasi absolwenci powierzają nam edukację coraz młodszych dzieci. Entuzjazm, z jakim najmłodsi przychodzą na nasze zajęcia to nie tylko zastrzyk energii i motywacja do dalszego rozwoju, ale także potwierdzenie sukcesu metody TEDDY EDDIE. Miś EDDIE, który w tym roku świętuje swoje 10-lecie, rozpocznie z nami już ósmy rok, a to oznacza, że po raz ósmy zapiszemy do szkoły już 2-latki.
Mamy starannie dobraną ofertę dla wszystkich grup wiekowych. Korzystamy z własnych programów i publikacji renomowanych wydawnictw. Zmieniamy się dla Was, uczymy się z Wami, korzystamy ze współczesnych osiągnięć technologicznych, które bezpowrotnie zmieniły szkołę, jaką wielu z nas jeszcze pamięta.  Ale to właśnie wiedza i zdobyte przez lata doświadczenie pomagają nam stworzyć wyjątkową atmosferę do nauki, w której wszystko wydaje się łatwiejsze. Bo to właśnie jest nasza misja: ułatwić Wam zdobywanie wiedzy i pomóc osiągnąć sukces

Z ostatniej chwili

Zapraszamy dzieci na język hiszpański i niemiecki. Grupy już od 3 osób. .

Sekretariat czynny w godz 10:30-18:30 (pn-cz) i 9:00 -17:00 w pt.

Pierwsze grupy w Kamionkach rozpoczęły zajęcia 14 października.  Nadal prowadzimy zapisy. Zapraszamy także na  bezpłatne lekcje próbne.

Biuro szkoły przy ul. Jaśminowej 18  będzie czynne najbliższą środę 16 października w godz. 17:30 - 19:00 i w czwartek 18 października  w godz. 11:30 - 17:30.

Można także zgłosić się  wirtualnie.  lub zadzwonić  do nas.

Uwaga! Nowy nr telefonu do Kamionek to:  538 335 618

wyślij zapytanie

 

Rozpoczęliśmy zajęcia w przedszkolach 'Jarzębinka" i 'Stokrotka". Są jeszcze pojedyncze miejsca. Jeśli chcą Państwo skorzystać z lekcji próbnych, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem.

62 594 30 93  lub 603 994 112
 

Aktualności