25 lat

doświadczenia
Uczymy z pasją

Nowoczesna

baza, metody
i technologie

Profesjonalni lektorzy

fantastyczna
atmosfera

Szkoła

wpisana do rejestru Kuratora
Oświaty w Poznaniu

O nas

1 września 2019 roku minie 25 lat naszej działalności edukacyjnej w Jarocinie. Uczymy kolejne pokolenia, a nasi absolwenci powierzają nam edukację coraz młodszych dzieci. Entuzjazm, z jakim najmłodsi przychodzą na nasze zajęcia to nie tylko zastrzyk energii i motywacja do dalszego rozwoju, ale także potwierdzenie sukcesu metody TEDDY EDDIE. Miś EDDIE, który w tym roku świętuje swoje 10-lecie, rozpocznie z nami już ósmy rok, a to oznacza, że po raz ósmy zapiszemy do szkoły już 2-latki.
Mamy starannie dobraną ofertę dla wszystkich grup wiekowych. Korzystamy z własnych programów i publikacji renomowanych wydawnictw. Zmieniamy się dla Was, uczymy się z Wami, korzystamy ze współczesnych osiągnięć technologicznych, które bezpowrotnie zmieniły szkołę, jaką wielu z nas jeszcze pamięta.  Ale to właśnie wiedza i zdobyte przez lata doświadczenie pomagają nam stworzyć wyjątkową atmosferę do nauki, w której wszystko wydaje się łatwiejsze. Bo to właśnie jest nasza misja: ułatwić Wam zdobywanie wiedzy i pomóc osiągnąć sukces

Z ostatniej chwili

Rozpoczynają tylko dzieci i młodzież na kursach JUNIOR i MASTER. Plan jest dostępny w Wirtualny Sekretariacie.

Za tydzień startują grupy egzaminacyjne i TEDDY EDDIE School. Dorośli, języki świata i TEDDY EDDIE 3-6 lat będą mieć pierwsze zajęcia 30 września.

Jeszcze można się dopisać. Zapraszamy!

 

Tutaj zajęcia rozpoczynamy w październiku. Zapisy trwają. Tworzymy wszystkie grupy wiekowe TEDDY EDDIE dla 2-latków, 3-latków, 4-latków, 5-latków, 6-latków i 7-latków. Zapraszamy także dzieci 8 lat+, młodzież i dorosłych. Na zajęciach mówimy tylko po angielsku i jeśli nie jesteś początkujący to najpierw zapraszamy Cię na rozmowę. Test można wykonać w Wirtualnym Sekretariacie. W tym celu proszę wejść w 'Zapisy dla nowych słuchaczy", a następnie wykonać kolejne kroki w celu przesłania formularza do nas. Na pewno skontaktujemy się i umówimy Cię na rozmowę. W tym tygodniu rozmowy będziemy przeprowadzać w środę 18.09.

Czekamy na zgłoszenia nie tylko w Wirtualnym Sekretariacie. Można do nas zadzwonić pod nr  603 994 112

lub napisać: sekretariat_kamionki@anglista.com.pl

Zapraszamy do kontaktu

30 września rozpoczynamy kursy dla dzieci w "Jarzębince" i "Stokrotce". Są jeszcze ostatnie miejsca w Stokrotce dla 3-latków, 4-latków i 6-latków. Zapraszamy do kontaktu.


Zapisz się
Wyślij zapytanie

Aktualności